Svítilna ADALIT L-10 LED, Ex

Neohodnoceno
2 698 Kč 2 230 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o první dobíjecí svítilnu vyvinutou speciálně pro hasičské přilby. Systém bajonetového úchytu pro svítilny vyráběné společností Adalit jsou již integrovány do hasičských přileb společnosti MSA a Draeger. Samozřejmostí je možnost dokoupit i adaptéry na jiné druhy uchycení.

Svítilna L-10 vyniká vysokým světelným výkonem. Ten lze regulovat a docílit tak delšího času svícení. Zároveň vám bude při zapnutí svítilny oznámeno, nakolik je zabudovaná dobíjecí ultra lehká Li-ionová baterie nabitá. Svítilna má taktéž signalizaci nízkého napětí baterie, která vás upozorní na blížící se konec svícení.

Svítilna se liší od konkurenčních výrobků svým designem, který minimalizuje překážení svítilny na helmě při zásahu. Dále má blikající červené poziční LED světlo, jehož směr lze nastavit v rozmezí 180°. Toto světlo oceníte převážně v zakouřených a tmavých prostorách.

Náhlavní svítilna L-10 je vyrobena z vysoce odolného termoplastu s vynikající odolností proti nárazu, teplotě, kapalinám a jiným korozivním materiálům. Svítilna má certifikaci pro použití ve výbušném prostředí kategorie 2 (zóna 1 a 2 pro plyny, zóna 21 a 22 pro prach). Krytí IP65 zaručuje svítilně odolnost vůči vodě a prachu.

Svítilna L-10 je opatřena systémem bajonetového úchytu, kterým jsou již vybaveny přilby Gallet. Možnost dokoupit i adaptéry na jiné druhy uchycení. Nabíječka je vybavena elektronickým systémem řízení nabíjení a automatického odpojení.

Označení: II 1 GD Ex ia IIC T4 Ga Ex ia IIIC T85° Da IP65

Do výbušného prostředí Ano
Doba svitu [hod] 3-6 hod
Hmotnost [g] 180 g
Napájení Li-ion
Normy/certifikace II2G Eex ia IIC T4 IP65 T85C
Rozměry [mm] 156x56x48 mm
Stupeň krytí [IP] IP65
Světelný tok [lumen] bílá LED 35 lm, červená led 27 lm
Světelný zdroj LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: