Žebřík teleskopický RESCUE FIRE 4,1 m

Neohodnoceno
Značka: Telesteps
26 014 Kč 21 499 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
 • ZÁCHRANA JE NA CESTĚ Telesteps Rescue Line je prvním teleskopickým žebříkem na světě, který můžou používat 3 osoby současně. Jedná se o 2. generaci teleskopických žebříku od společnosti Telesteps s revolučním trojúhelníkovým designem trubek. Díky tomu jsou žebříky odolnější a s vyšší torzní tuhostí než kdykoliv předtím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A ODOLNÝ Když Telesteps vytvářel záchranný žebřík musel brát v potaz neustále se měnící prostředí v kterém záchranáři po celém světě pracují – ať už potřebují rychle vstoupit do oken, na střechy anebo jen sundat vzácné kotě z koruny stromu; v chladu, horku nebo krutých podmínkách tam kde jde o čas – Telesteps záchranný žebřík je vše co budete potřebovat. Rada Rescue je certifikována podle evropské normy EN 1147, speciálně určené pro hasičské a záchranné služby, což je jeden z nejnáročnějších certifikátu, jaké muže teleskopický žebřík obdržet. To znamená, že zvládne zatížení až 500 kg nebo používání 3. osobami současně.
 • SVĚTOVÁ JEDNIČKA – BEZESPORU Již od počátku 90. let Telesteps vyvíjí a vyrábí teleskopické žebříky, které jsou přínosem v mnoha průmyslových odvětvích a užitečné pro mnoho zákazníku po celém světě. Telesteps je se svou velkou škálou teleskopických pracovních nástrojů přítomen ve více než 45 zemích světa. Telesteps neustále razí cestu a pokračuje v inovacích.
   
  Počet příček
  13
  Šířka příčky
  50 mm
  Pracovní výška
  5,0 m
  Rozložená délka
  4,1 m
  Složená délka
  1,17 m
  Šířka
  0,47 m
  Zatížení
  500kg
  Hmotnost
  19,2 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Žebříky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: