Radiostanice MOTOROLA Mototrbo DM2600

Neohodnoceno
13 884 Kč 11 474 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Mobilní radiostanice MOTOTRBO™DM2600 je kompaktní radiostanice z rodiny MOTOTRBO. V analogovém provozu Motorola DM 2600 podporuje signalizaci Select 5 (5 tónová signalizace), MDC1200 a Quik-Call II. Díky podsvícenému dvouřádkovému displeji je možné využívat mnoho funkcí využitelných v digitálním ale i analogovém režimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní radiostanice MOTOTRBO™DM2600 je kompaktní radiostanice z rodiny MOTOTRBO, která nabízí  to nejlepší z digitálních technologií, jako například integrovaný hlasový systém, dvojitou kapacitu kanálů, čistější hlasovou komunikaci a inteligentní audio.  Inteligentní audio znamená to, že  radiostanice monitoruje hlukové pozadí a sama automaticky reguluje hlasitosti příjmu. S použitím cenově dostupného digitálního hlasového systému MOTOTRBO DM2600 je spojení srozumitelnější a rychlejší.

Mobilní radiostanice MOTOTRBO™DM2600 je vybavena kontrastním alfanumerickým displejem, který umožňuje  uživateli zřetelně číst informace jako je ID volajícího, číslo kanálu a kontakty.

Pro rozšíření systémů k dosažení většího pokrytí signálem je možno využít systém IP SiteConnect, který využívá IP sítě. Capacity Plus je trunkový  systém pro jedno stanoviště, který rozšiřuje kapacitu sítě. Systém LinkedCapacity Plus kombinuje vlastnosti obou systémů a umožňuje zřídit síť s velkým pokrytím a s velkou kapacitou.

podporuje funkce jako je:

  • Automatické předávání identifikace vysílající stanice, Zobrazování čísel volajících stanic na displeji s vazbou na popisy v kontaktech.
  • Individuální hovor nebo skupinový hovor a možnost sledování více hovorových skupin na jedné kanálové pozici. Výběr hovoru je vázán na výběr ze seznamu kontaktů/volacích skupin, nebo na naprogramování funkčních
  • Odesílání přednastavených textových zpráv do 140 znaků
  • Základní úroveň šifrování hovorů.
  • Dual Capacity Direct Mode - využití jednoho kmitočtu pro dva souběžné hovory bez nutnosti použití repeateru
  • Radiostanice může fungovat i v systémech Capacity Plus (Single Site Trunking) a Linked Capacity Plus (Multi Site Trunking) po dokupení softwarového klíče.
  •  

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozidlové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: