Radiostanice (vysílačka) Hytera BD615-VHF/UHF

Neohodnoceno
Značka: HYT
6 280 Kč 5 190 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Digitální vysílačky Hytera v řadě BD6 vynikají skvělým poměrem ceny a výkonu. Za cenu analogové vysílačky tak získate kompaktní digitální vysílačku v pásmu VHF nebo UHF s jednoduchým ovládání a garancí kvality značky Hytera. Zařízení s krytím IP66 umožňuje komunikaci i v extrémních podmínkách. 

Standardně dodávaná s aku LiIon 1500mAh, možnost výběr s aku LiIon 2000mAh (doplatek)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální vysílačka Hytera BD615 nabízí:

Provoz v analogovém i digitálním režimu

Hytera BD615 podporuje provoz v analogovém i digitálním režimu. Mezi analogovým a digitálním režimem přepnete jednoduše pouhou změnou provozního kanálu. To usnadňuje uživatelům komunikaci s analogovými vysílačkami a umožňuje postupný přechod na digitální technologii.

Skvělý výkon za výhodnou cenu

Digitální vysílačka Hytera BD615 poskytuje lepší výkon než analogové radiostanice. Vynikající citlivost přijímače umožňuje zvýšit komunikační dosah. Digitální komunikace odstraňuje rušení známé z analogového provozu a zajišťuje uživateli stabilní dobře srozumitelnou hlasovou komunikaci.

Dlouhou výdrž v provozu zajistí kvalitní Li-Ion baterie a úsporná technologie

Vysílačka BD615 může v digitálním režimu pracovat 16 hodin se základní baterií s kapacitou 1500mAh nebo celých 22 hodin s baterií o kapacitě 2000mAh. Uvedené časy odpovídají standardnímu provoznímu cyklu 5-5-90. Hytera využívá kvalitní články využívající technologii Li-Ion.

Vynikající kvalita hovoru

Díky digitální technologii je lidský hlas přenášen čistý a ve vysoké kvalitě na větší vzdálenosti než v případě analogové technologie.

Vysokou odolnost a spolehlivost

Hytera BD615 ve výrazném černo-žlutém provedení plní požadavky americké vojenské normy MIL-STD-810G včetně odolnosti proti teplotním šokům, vibracím, vysokým a nízkým teplotám a vlhkosti. Konstrukce odolná proti prachu a vodě dle požadavků IP66 zaručuje spolehlivý provoz i v náročných prostředích.

Odolnost proti rušení

Hytera BD615 využívaná modul digitálního kódování a opravy chyb, který může pomoci zlepšit příjem signálu při rušení na stejné frekvenci.

Vysílačka BD615 využívá digitální standard DMR

Vysílačka BD615 využívá digitální technologii založenou na standardu DMR a díky tomu může spolupracovat nejen s dalšími modely Hytera, které využívají stejný standard, ale rovněž s vysílačkami dalších výrobců.

Provoz přes převaděč

Vysílačky Hytera BD615 mohou využívat digitální převaděče podle standardu DMR Tier II a analogové převaděče, které umožňují významně rozšířit dosah komunikace.

Hlasová indikace nastaveného kanálu

Hlasová indikace nastaveného kanálu umožňuje uživateli spolehlivé nastavení kanálu bez nutnosti vizuální kontroly a omezuje chyby při ovládání vysílačky.

VOX aktivace vysílání hlasem

Tato funkce umožňuje automatické přepnutí na vysílání hlasem a ponechává obě ruce uživatele volné pro práci.

SCANNING sledování více kanálů

Funkce „Scanning“ umožňuje sledovat provoz na několika kanálech. To uživateli dává přehled nejen o provozu ve vlastní hovorové skupině a umožňuje spolupráci několika na sobě nezávislých týmů.Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: