Osvětlovací přenosný systém RLS 1000 Rosenbauer

Neohodnoceno
Značka: Rosenbauer
28 200 Kč 23 306 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Osvětlovací přenosný systém RLS 1000 Rosenbauer


Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis zboží: Osvětlovací přenosný systém RLS 1000 Rosenbauer

Výkonné.

Kompaktní.

Multifunkční.

Přenosné bateriové LED osvětlovací systémy.

Multifunkční LED osvětlovací systémy výrobce Rosenbauer se používají všude tam, kde jsou problémy s dodávkami elektrické energie (typicky v průběhu povodní), nebo v náročném terénu (lesy, střechy atd.). Oblast zásahu může být účinně osvětlena bez dostupného zdroje elektrické energie.

Tyto výkonné LED osvětlovací systémy naleznou uplatnění nejen u profesionálních hasičů, ale jsou ideálním nástrojem i pro další jednotky integrovaného záchranného systému, jako jsou například dobrovolní hasiči, policie a další. Výhody systému: - znovudobíjecí - kompaktní - multifunkční - výkonný - vynikající světelný výkon s dobíjecí baterií.

Oba systémy RLS1000 a RLS2000 mají integrovanou výkonnou baterii. V závislosti na modelu může být pracovní doba systému až 8 hodin při 100% světelného výkonu bez dalšího zdroje el. energie. Pokud je použit v kombinaci s vhodným adaptérem, pak je možné i trvalé nepřerušované použití. Tento systém tedy zajistí optimální světelné podmínky i po celou noc.

Nastavení barvy na ekvivalent 6500 Kelvinů osvětluje prostředí osvícením velmi podobným dennímu světlu. S funkcí Powerboost lze maximální výkon dočasně navýšit na 150% po dobu 10ti minut. Inteligentní řízení baterie s integrovanou baterií a nabíječkou na 12V / 24V systémy RLS také vynikající v praktickém použití.

RLS osvětlovací systémy mají integrovanou nabíjecí jednotku, která nejen monitoruje stav své baterie, ale i baterie, ze které je systém napájen (např. autobaterie). Nabíjení je velmi jednoduché. Vše, co potřebujete, je …. systém připojíte, sám se začne dobíjet a systém je připraven. Vše bez dalšího nabíječe. Systém může být nabit a provozován z jakékoliv 230V zásuvky s vhodným adaptérem. RLS1000 – první světlo na místě zásahu RLS1000 má integrovanou výkonnou baterii, která vydrží až 8 hodin při 100% světelném výkonu. Výklopná hlavice má v sobě zabudovaných 30 vysoce výkonných LED se speciálním systémem čočkování a dalších 16 vícebarevných LED diod.

Technická data systému RLS1000

Baterie: 12 V, 22 Ah olovo gel

Barevná teplota: 6500 K (stejné jako denní světlo)

Doba provozu: cca 8 hodin při 100% výkonu, cca 33 hodin na 25% výkonu

Provozní stavy: Plošný osvit, bodový osvit, světlomet; volitelné Zábleskové světlo: 5 barev (červená, zelená, modrá, žlutá, bílá) Funkce ztlumení: plynule nastavitelné v šesti stupních od 8% do 150% Dočasné zesílení osvitu: 150% výkonu po dobu 10 minut Světelný tok při 100% výkonu: cca 4500 lumenů

Světelný tok při 150% výkonu: cca 6000 lumenů Krytí: IP 54 Rozměry: 390 x 195 x 255 mm (složeno pro manipulaci) Váha: 12,4 kg

Systém vše v jednom Jednoduchý a praktický. Systémy RLS1000 a RLS2000 kombinují všechny prvky výkonného osvětlovacího systému v jednom. Funkce ztlumení osvitu. Pracovní světlo může být v několika stupních ztlumeno v rozsahu 8% až 150%, regulace možná dle potřeby. Stínítko - speciální stínítko umožňuje plynulý přechod mezi cíleným světelným reflektorem a světlem rozptýleným do širokého úhlu - nezáleží, zda použijete systém jako pátrací světlo při vyhledávání osob či jako pracovní světlo s jemným pracovním osvitem,

RLS1000 a RLS200 vždy poskytne žádoucí osvícení. Zábleskové světlo různých barev. Přídavná záblesková funkce také umožňuje systém použít jako zdroj signálních záblesků v pěti barvách: červená, např. jako identifikace velitele zelená, např. shromaždiště uživatelů dýchací techniky žlutá, např. nebezpečná zóna na silnici modrá, např. označení složky IZS bílá, např. obecné signální světlo.

SOUČÁSTÍ OSVĚTLOVACÍHO SYSTÉMU JE NABÍJEČ DO AUTA (12/24V).

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte baterii vybít úplně, doporučujeme po každém použití dát co nejdříve na nabíječ. Baterie má indikátor nabití.

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ (ceny na dotaz) 230 V AC adaptér 4,7m stativ Adaptér na stativ s kotvícím bodem dle normy DIN 3 m prodlužovací kabel pro osvětlovací hlavici na vyšších stativech náhradní světelný modul pro systém RLS1000 nebo RLS2000 náhradní baterie pro systém RLS1000 nebo RLS2000 zásuvka do vozu


Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlovací systémy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: