Vyváděcí maska Dräger - Rescue hood PSS

Neohodnoceno
Značka: Drager
5 022 Kč 4 150 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Pro použití masky je nutný 2. vývod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hasiči čelí těm nejkrutějším podmínkám, jaké tento svět může nabídnout, a očekává se, že z těchto podmínek budou zachraňovat jiné; záchranná kukla PSS® je konstruována tak, aby profesionálům při záchraně životů pomáhala.

Výhody:
​Záchranná kukla PSS® je únikovou kuklou s neustálým přívodem vzduchu, která umožňuje bezpečný a nekomplikovaný únik z nebezpečných prostředí. Malá hmotnost i velikost dovolují hasičům pohybovat se bez obtíží. 
Protože jsme při její výrobě mysleli hlavně na uživatele, záchranná kukla PSS® se snadno nasazuje, může ji používat kdokoli bez ohledu na tvar nebo velikost obličeje a je vhodná pro uživatele s brýlemi nebo s vousy
Záchranná kukla Dräger PSS® funguje v součinnosti s jakýmkoliv samostatným dýchacím přístrojem na stlačený vzduch (SCBA), osazeným sekundární přívodní hadicí (za předpokladu, že celá sestava odpovídá požadavkům normy EN137). 
Životnost je neomezená, doporučuje se jednou ročně kontrolovat. Pokud se použije, tak zkontrolovat po každém použití. V přílohách najdete návod k použití.

K příslušenství kukly patří pružná vzduchová hadice v délce 1,5 metru a pěnová tlumicí vložka ke snižování hladiny hluku během provozu. 
Přístroj se snadno a rychle aktivuje pouhým nasazením na hlavu zachraňované osoby a připojením sekundární vzduchové hadice; kukla se upevňuje prostým utažením šňůrky pod krkem, dovnitř je pak přiváděn konstantní přívod vzduchu. 
Záchranná kukla Dräger PSS® a všechny její komponenty jsou plně ohnivzdorné. Je homologována podle normy EN137:2006 se všemi soupravami Dräger na dýchatelný vzduch a odpovídá požadavkům směrnice 89/686/EHS s použitím zkoušek podle normy EN146.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: