Přiměšovací tubus PH mix B75

Neohodnoceno
4 857 Kč 4 014 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přiměšovací tubus PH B75 z řady Aqua Eco pro aplikaci tuhých smáčedel do průměru 5 cm. Je určen k vedení hasebního zásahu s rozpuštěným tuhým smáčedlem, vyplaveným z pevné náplně (kartuše Pyrocom TS ECO nebo TS TURBO), vloženým do přiměšovacího tubusu.

Tubus je vhodný i k aplikaci tuhého smáčedla TS CLEAN s detergenčním účinkem pro mytí vozovek či techniky po zásahu. Voda protékající tubusem omývá povrch kartuše a odplavuje z ní tuhé smáčedlo. Vzniklá hasební směs vody a smáčedla má výrazně nižší povrchové napětí než čistá voda. Tím se dosahuje výrazného zvýšení schopnosti pronikání hasební směsi do hořícího pevného materiálu, čímž se sníží spotřeba hasební vody.

Hasební prostředky řady Eco, Aqua jsou vhodné např. pro požáry lesních a travnatých porostů, polí, sypkých hmot (uhlí, uhelný prach, obilí, mouka...), slámy, látky či papíru, při jejichž hašení je efekt smáčivosti nezbytný. Dále pak pro požáry bytů či automobilů, kde je použití velkého množství vody z důvodu vysokých škod nežádoucí.

  • Materiál tubusu: hliníková slitina + eloxová úprava
  • Síto z nerezu
  • Půlspojky: slitina hliníku
  • Připojení na spojky B75

 

Možnost kartuše Ano
Typ kartuše C52 (50x260 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: