Termokamera Dräger UCF 7000

Neohodnoceno
Značka: Drager
138 990 Kč 114 868 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Snadná obsluha jen jednou rukou. Termokamera UCF 7000 firmy Dräger nabízí optimální zobrazovací funkce, takže vám umožňuje vidět více a činit lepší rozhodnutí. Kamera je vnitřně bezpečná (ATEX zóna 1) a nabízí maximální úroveň bezpečnosti a spolehlivosti i v atmosférách s nebezpečím výbuchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochrana proti výbuchu

Výbušná atmosféra může existovat zejména při výjezdech, při kterých se nevyskytuje požár. To znamená, že používaná zařízení nesmějí být zdrojem vznícení. Kamera UCF 7000 firmy Dräger je nástrojem, který si můžete vybrat i pro tyto typy situací. Přístroj je vnitřně bezpečný a je schválen pro použití i v atmosférickém prostředí, které je ohroženo nebezpečím výbuchu, a to včetně zóny 1 podle normy ATEX.

 Lepší přehled, více podrobností

 Kamera UCF 7000 firmy Dräger poskytuje vynikající obrazy pro hasiče, zejména v podmínkách snížené viditelnosti. Díky rozlišení 160 x 120 pixelů, jakož i dvojnásobnému zvětšení, je možno získat podrobný přehled o situaci. Když máte aktuální obraz vždy přímo na očích, je možné místnosti a bezprostřední okolí prohledat rychle a bezpečně. V obtížných situacích je nebezpečí přehlédnutí detailu zvláště pravděpodobné a představuje problém. Pomocí "přepínače režimu použití" (provozní režimy pro specifické aplikace) umožňuje kamera UCF 7000 firmy Dräger optimalizovat obraz kamery pro specifický úkol. Obraz kamery může být optimalizován například pro vyhledávání osob nebo pro hledání zdrojů požáru.

Záznam videa a zvuku

Kamera UCF 7000 firmy Dräger nabízí možnost standardního záznamu obrazů a videoklipů. Ať už po použití nebo v průběhu cvičných situací představují tyto funkce efektivní pořizování dokumentace a zhodnocení akce. Paměťová kapacita je 120 min a 1000 obrázků.

Pohodlná obsluha jednou rukou

Používání kamery UCF 7000 firmy Dräger znamená, že máte jednu ruku vždy volnou: neocenitelná výhoda a vyšší volnost pohybu pro uživatele. Díky kompaktnímu designu a dokonale vyvážené nízké hmotnosti (pouhých 1,3 kg) se tato kamera velmi snadno obsluhuje jen jednou rukou. "Přepínač režimu použití" (provozní režimy pro specifické aplikace) umožňuje používat kameru bezpečně a dovoluje v plné míře využívat jejích funkcí i ve vysoce stresových situacích. Velmi masivní namontovatelná nosná podložka dovoluje uživateli plazit se a opírat se o podlahu, aniž by bylo nutné kameru pouštět z rukou. K dispozici je také celá řada různých upevňovacích doplňků, které umožňují dosáhnout optimálního pohodlí při nošení.

Mimořádně robustní provedení

Tato kamera je spolehlivá i v těch nejdrsnějších a nejtvrdších podmínkách a při nejnáročnějších aplikacích. Má téměř nezničitelné pouzdro, je odolná proti teplu a snadno snese mechanická namáhání při používání. Díky své vysoké třídě ochrany IP 67 jsou kamery UCF 7000 firmy Dräger odolné také vůči typickým podmínkám, jaké se vyskytují během zásahů, například voda a prach. Technologie moderních lithiových baterií zajišťuje provozní dobu až 4 hodiny.

Rozšířené spektrum funkcí

Optimální zpracování obrazu poskytuje rychlejší přehled už za několik vteřin. Kamera UCF 7000 firmy Dräger umožňuje dokonce "vidět za roh", pokud zařízení omezuje volnost pohybu nebo zorné pole. Funkce "snímek" se používá k pořízení dočasně zastaveného tepelného obrazu, který je potom možné zobrazit na displeji. Tímto způsobem může uživatel rychle a bezpečně prozkoumat a zkontrolovat i obtížně přístupné prostory.

Integrované laserové ukazovátko

Integrované laserové ukazovátko výrazně usnadňuje zacílení na nebezpečná místa - jako jsou horké povrchy - a jejich ukázání ostatním členům týmu, aby bylo možno jasně definovat cestu útoku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termokamery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: